fbpx

Gösterilen sonuç sayısı: 43

165.200 
268.400 
303.000 
216.400 
282.200 
139.000 
240.700 
236.000 
304.800 
288.500 
191.100 
139.100 

Düğün Paketi Hakkında Tüm Merak Edilenler

Enflasyon rakamları, artan maliyet ve işçilik seçenekleri söz konusu olduğunda evlenmek isteyenleri yorucu bir sürecin beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle mobilya alışverişinde ayrı ayrı ürünleri satın almak yerine paket olarak satın almak son derece mantıklıdır. Peki ama düğün paketi nedir? Ne işe yarar? Nasıl alınır? Bu soruların cevaplarına yer veriyoruz.

Düğün Paketi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Adında paket olan tüm ürünlerde çok geniş bir yelpaze karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak oturma odası ve salon ürünleri ön plana çıkıyor olsa da tam kapsamlı düğün paketlerinde ürünler çok daha farklı ve detaylı olabilir. Bu sebeple öncelikle nasıl bir üründen hoşlandığınızın farkına vararak alışverişe başlamanız önem arz eder.

Düğün paketleri genel olarak oturma odası yada salon, yatak odası ve yemek odası takımlarını içermektedir. Bu sayede hem daha ayrıcalıklı ve farklı bir mobilyaya ulaşmış olursunuz hem de daha ekonomik bir ürün seçeneğinden yararlanmış olursunuz.

Hangisini Satın Almalı

Bu çok sık karşılaştığımız bir sorundur. Genellikle düğün paketi almak isteyen kişiler oturma odası takımını sever ama yatak odası takımından hoşlanmazsam ne yapabilirim? Tarzı sorular sorar. Burada asıl dikkat edilmesi gereken konu başlığı ise şudur. Mobilya markaları genel olarak bir ürünü tamamıyla aynı konseptte üretirler.

Örneğin alya isimli bir oturma odası takımı, mutfağı için de yatak odası için de aynı konsepte bulunur. Bu sebeple eğer bir  düğün paketinde herhangi bir ürünü beğendiyseniz muhtemelen diğer tamamlayıcı ürünleri de beğenirsiniz. Ekstra sorularınız için ilgili mobilya mağazası ile iletişime geçmeniz önem arz etmektedir.
İçerikleri ise üç aşağı beş yukarı aynıdır. Bunları şu şekilde saymak yanıl olmayacaktır.

Düğün Paketi Yatak Odası Takımı

Eğer düğün paketiniz içerisinde yatak odası takımı satın almak istiyorsanız özellikle günlük hayatta kullanacağınız bir üründen yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Örneğin 1 adet 5 yada 6 kapaklı dolap, 2 adet komodin ve 1 adet aynalı şifonyer mutlaka olmalıdır. Aynı zamanda güncellenebilir yani sizin zevkinize göre farklı özelliklere sahip olan bir yatak başlığı da satın alınabilir.

Diğer Ürünler Hakkında

Koltuk takımı ya da bilinen adıyla oturma odası grubunda ise çoğunlukla düğün paketlerinde iki adet üçlü koltuk ve tek berjer bulunur. Bizim tavsiyemiz ise bu tekli berjeri çift olarak satın almanızdır. Başka şekillerde sizin isteğinize bağlı olarak ekstraları olabilir. Türkiye şartlarında ikili koltuk takımı çok fazla tutulmadığı için kullanılmaz.

Bunun dışında yemek odası takımı satın almak isterseniz de bir adet açılır masa ve minimum 4 adet sandalye bulunan paketten satın almanız tavsiye edilir.  Bizim tavsiyemiz ise bu sandalye sayısının 6 olması gerektiğidir. 1 adet aynalı ünite de yine yemek odası takımı içerisinde bulunmaktadır.

Konum
Whatsapp
Tel
Instagram