“Kalite bir ahlak felsefesidir.”
Armand V. Fiegenbaum
 
Çelikbey Mobilya, ilham veren geniş ürünler yelpazesiyle Bursa’da ziyaretçilerine mobilya keyfi yaşatıyor.
 
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini misyon edinen firmamız müşterilerini her zaman ön planda tutarak en iyi hizmeti almaları için sürekli gelişen bir yapıyla hizmet veriyor.
 
Firmamız 1992 yılından itibaren çeşitli sektörlerde ticari faaliyetlerine devam etmiş, 2015 yılı itibariyle mobilya sektöründe siz değerleri müşterilerine hizmet vermektedir. 
 
Her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de kaliteyi uygun fiyata ve uygun ödeme koşullarıyla sizlere ulaştırmaya çalışan firmamız yine 2015 yılında markasını tescil ettirerek ÇELİKBEY mobilya markasıyla hizmet vermektedir. Mutlu Müşteriler sloganıyla her daim müşterilerimizin memnuniyeti ve güveniyle markamızı bu günlere taşımanın sevinci içindeyiz. 2015 yılından beri içinde bulunduğumuz sosyal medyayı taçlandırarak bugün websitemiz ile de hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Bursa Merkez Etibank Caddesi üzerindeki 2000 m2 mağazamızda güncel modelleri görebilirsiniz.
 
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güleryüzden ilham alan firmamızın önümüzde süreçte bizleri yalnız bırakmayacak müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.