inegöl mobilya

inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya
inegöl mobilya

İnegöl Mobilya ürünlerini neden tercih etmeliyim?

İnegöl Mobilya, Türkiye’de bir çok evlere misafir olmuş ve bir çok kişinin de modelleri ve kalitesiyle bildiği bir mobilya üretim bölgesidir. İnegöl Mobilya üreticilerinin sayısının 4 binin üzerindedir. Bu gelenek ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile mobilya üreticileri, evlere şıklık katarken sağlamlığı ile de uzun süre kullanıma uygun mobilyalar üretmek için çalışmaktadır. Özetlememiz gerekirse üretim tecrübesi, sağlamlığı, uygun fiyatı ve çeşitliliği ile evleriniz için İnegöl Mobilya tercih edebilirsiniz.

İnegöl Mobilya nereden alınır?

İnegöl Mobilya ürünlerini çoğunluğu Bursa ve İnegöl’de mağazalar olmak üzere tüm Türkiye’de bulabilirsiniz. Çelikbey Mobilya Bursa’da 2000m2 büyüklüğündeki mağazamızda yıllardır yüzlerce müşterimizin evine misafir olan ürünlerimizi sizlere de sunmaktan ve sizleri mağazamızda görmekten mutluluk duyarız. Müşteri memnuniyetimiz Google yorumlarımızı okuyarak inceleyebilir ayrıca dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz.

İnegöl Mobilya ürünlerinde renk değişikliği yapabiliyor muyum?

İnegöl Mobilya ürünlerinin bir çoğunda aldığınız ürünün kumaş kısımlarında değişiklik yapabilirsiniz. Kumaş türü ve renk gibi tercihlerinizin yanında bazı ürünlerin ayak modellerine ve kasa modellerine de sizlerin tercihine göre değişiklik yapılabilmektedir. Müşteri danışmanlarımız da tecrübeleriyle müşterilerimizi bu konu yönlendirmekte ve onlara alternatifler sunmaktadır.  Beğendiğiniz ürün hakkında değişiklik bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya ürünlerinin nakliye ve montajı ücretsiz midir?

Evet, Bursa içerisinde gönderim sağlanacak satın aldığınız ürünlerin nakliye ve montajı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca satış sonrası sunduğumzu destek ile montaj sonrası veya kullanımda yaşayabileceğiniz problemleri de Çelikbey Mobilya olarak çözüme kavuşturmaktayız. Şehir dışı ve yurt dışı gönderimlerinde ise bazı ekstra ücretlendirmeler olabilmektedir.

Ödeme ve taksit seçenekleriniz bulunuyor mu?

İnegöl Mobilya ürünlerinde 36 aya kadar finansman seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu seçeneğe uygun olan müşterilerimiz vadesiz ve peşinatsız olarak ürünlerini finansman aracılığı ve kendine uygun ödeme planıyla satın alabilirler.