Türkiye’den Avrupa’ya nasıl mobilya satın alabilirim?

Müşterilerimiz tarafından sıkça yöneltilen soruları sizler için cevapladık.

www.celikbeymobilya.com sitemiz üzerinden tüm ürünlerimi görüntüleyebilir ve beğendiğiniz ürünü +905161669202 Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ortalama üretim süremiz 4 hafta sürmektedir. Bu süre bazı ürünlerde daha az veya daha fazla olabilir. Beğendiğiniz ürüne göre arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Üretim sonrası kargo süreci yaklaşık 2 hafta sürüyor. Ortalama siparişi verdikten 6 hafta sonra ürünleri kapınıza teslim etmiş oluyoruz.

Teslim aldığınız ürünler sizin adınıza özenle paketleniyor. Ancak bazı durumlarda ufak arızalar veya hasarlar olabiliyor. Bu durumda hasarlı parçayı tespit edip en hızlı şekilde bir sonraki kargoya yetiştirerek size ulaşmasını sağlıyoruz.

Çelikbey Mobilya olarak Tuna Mah. Etibank Cad. No:134 Osmangazi/BURSA adresimizde ki 2000m2 mağazamızla tüm Türkiye’ye ve tüm Avrupa ülkelerine mobilyalarınızı ulaştırıyoruz.

Siz de Çelikbey Mobilya ailesine katılmak için vakit kaybetmeyin.

Sitemizde ki ürünlerin fiyatlarına ilave olarak posta kodunuza göre kapınıza teslim kargo bedelini hesaplayıp toplam fiyat veriyoruz. Kargo bedeli için +905161669202 whatsapp numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

Sipariş aşaması tamamlandığında anlaştığımız miktarın yarısını peşinat olarak talep ediyoruz ve ürünlerin üretimine başlıyoruz.
Kalan miktarı ürünleriniz hazırlanıp adınıza etiketlenip size görselleri gönderildiğinde talep ediyoruz.

Daha fazla bilgi almak için

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp müşteri destek